4 dniowa Strategia Sprzedaży Dziękuje Ci

Zastanawiasz się na czym polega 4 dniowa strategia sprzedaży? Zaraz pokażę Ci jak prawidłowo ją przeprowadzić i wyprzedać swój asortyment.

Strategia stała się popularna w około 2011 roku. Osobiście stosowałem ją w 2009 roku z bardzo dobrym skutkiem. Jednak nie robiłem z tego wielkiego „halo”, bo jest pewien minus tej metody.

Po pierwsze wszyscy stosujący daną metodę używają w tytule nagłówka „Dziękuję Ci”. Dodatkowo używają dokładnie tych samych maili. Co powoduje spadek skuteczności.

Jest jeszcze jedno…ale. Metoda polega na obniżeniu ceny produktu. Technika jest skuteczna, bo powoduje zazwyczaj 50% wyprzedaż. Jednak, gdy będziesz często robił tego typy akcje promocyjne, spodziewaj się, że wypalisz listę. Za chwilę nie będzie miał w ogóle klientów, albo będą czekać tylko na wyprzedaż.

Poniżej pokażę Ci przykładowy email z 4 dniowej strategi sprzedaży. Zmodyfikowałem email, aby nie wyglądał jak kolejna kopia wysyłana przez wszystkich.

4 dniowa Strategia Sprzedaży Dziękuje Ci

Tytuł maila: Dla Ciebie (nie dawaj dziękuję Ci!)

Hej, Adrian!

Cały czas otrzymuję MASĘ maili od osób, które chcą kupić mojego Magnata Marketingu, ale nie mają wystarczającej ilości pieniędzy, żeby to zrobić… Sam byłem kiedyś w takiej sytuacji, więc wiem, jak ciężko jest widzieć okazję, która może odmienić życie, a jednak nie mieć wystarczająco dużo pieniędzy, żeby z niej skorzystać.

Mój system i tak sprzedaję BARDZO TANIO w porównaniu z tym, ile można z nim zarobić, ALE POSTANOWIŁEM JESZCZE BARDZIEJ POMÓC osobom, które naprawdę nie mają pieniędzy, żeby kupić mój system.

Ponieważ LICZBA dostępnych kopii Magnata Marketingu jest już NA WYCZERPANIU w naszych magazynach, te ostatnie egzemplarze oferuję wszystkim moim wiernym subskrybentom takim jak Ty 50% TANIEJ.

Kliknij Tutaj , Żeby Dostać Magnata Marketingu 50% Taniej

W ten sposób chcę dać ostatnią szansę nabycia go wszystkim osobom, które nie były w stanie kupić go za pełną cenę ze względu na brak funduszy.

Tutaj Możesz Dostać Magnata Marketingu 50% Taniej

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie masz jeszcze mojego systemu, z którym możesz drastycznie zwiększyć liczbę nowych klientów, TO JEST TO TWOJA OSTATNIA SZANSA… ponieważ liczba dostępnych kopii jest już na wyczerpaniu, a ten promocyjny e-mail równocześnie z Tobą otrzymało 15 730 innych moich subskrybentów, którzy na pewno nie pogardzą 50-proc. zniżką na mój system.

UWAGA: W promocyjnej cenie mamy tylko 28 ostatnich sztuk!
Sprawdź , Czy Są Jeszcze Dostępne Wolne Kopie Mojego Magnata Marketingu Za 50% Ceny Tutaj

Kiedy wszystkie kopie zostaną sprzedane, zamykam i LIKWIDUJĘ STARĄ WERSJĘ MAGNATA, a potem emituję nową wersję w znacznie wyższej cenie.
Sprawdź , Czy Są Jeszcze Dostępne Wolne Kopie Mojego Magnata Marketingu Za 50% Ceny Tutaj

Pozdrawiam, Adrian Kołodziej

PS. Pamiętaj, że masz moją 30-DNIOWĄ GWARANCJĘ na mój system. Jeżeli użyjesz go krok po kroku i nie usatysfakcjonuje Cię on w 100%, to napisz do mnie e-mail, a oddam Ci wszystkie pieniądze! Czemu w takim razie go nie przetestować, tym bardziej że za 50% ceny?

Sprawdź , Czy Są Jeszcze Dostępne Wolne Kopie Mojego Magnata Marketingu Za 50% Ceny Tutaj

Email należy powtarzać przez 4 dni zmieniając jego początek.

UWAGA: jeśli chcesz szybkich wyników w biznesie i bardziej inteligentnych rozwiązań koniecznie sprawdź mój bezpłatny raport tutaj.

O Adrian Kołodziej

Adrian Kołodziej jest najwyżej opłacanym konsultantem biznesowym typu direct response w Polsce. Pomaga małym firmom uzyskać maksymalny profit z reklam i kampanii internetowych. Dołącz do mnie w Google+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*