As Marketingu – Opinia Adrian Kołodziej i Bezpłatne Wideo.

Opinia Uczestnika O Szkoleniu

jacek pastuszko We wrześniu uczestniczyłem w szkoleniu „Jak być najlepiej opłacanym ekspertem w swojej branży” prowadzonym przez Adriana Kołodzieja w ramach Asa Marketingu 2013.
Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i doświadczenia oraz sposobu prowadzenia szkolenia. Adrian w niezwykle dynamiczny sposób przedstawił uczestnikom co i jak robić, żeby kluczowi klienci chcieli z nami współpracować i płacić duże pieniądze za konsultacje biznesowe jakich będziemy im udzielali. Ponadto pokazał jak właściwie zarządzać swoim czasem. Jak
wiadomo doba ma tylko 24 godziny i nie każdy potrafi we właściwy sposób wyznaczać sobie zadania do wykonania. Uważam, że było to jedno z najlepszych szkoleń w jakich brałem
udział. Polecam Adriana jako doskonałego szkoleniowca z ogromnym doświadczeniem. Pieniądze zainwestowane w jego szkolenia szybko się zwracają.

Pozdrawiam,
Jacek Pastuszko
www.jacekpastuszko.pl

Po tym wideo padły pytania „dlaczego klientom nie dajesz odpowiedzi na pierwszej konsultacji?”. Pamiętaj, że dla Ciebie jako konsultanta najważniejsza jest kontynuacja i wielokrotny zakup. Dla klienta najważniejsze są efekty. Zgadza się? Dlatego rozwiązania należy dawkować, aby klient nie otrzymał wszystkiego naraz. Im więcej wiedzy im dasz na 1 konsultacji tym bardziej ich oczekiwania będą rosły, aż w końcu odejdą bo nie będziesz wstanie im sprostać. Poza tym każdy z nas uczy się przez dodawanie nowych informacji do tego co już wie. Dając klientowi 213 pomysłów, nie wykorzysta ani jednego.

Pamiętaj, że tutaj są tylko fragmenty dosyć zaawansowanych metod zdobywania klientów płacących powyżej 500zł za 1h współpracy. Klienci premium dużo płacą, ale ich oczekiwania są również wysokie.

O Adrian Kołodziej

Adrian Kołodziej jest najwyżej opłacanym konsultantem biznesowym typu direct response w Polsce. Pomaga małym firmom uzyskać maksymalny profit z reklam i kampanii internetowych. Dołącz do mnie w Google+

10 myśli nt. „As Marketingu – Opinia Adrian Kołodziej i Bezpłatne Wideo.

 1. Uważam, że jesteś najbardziej zaawansowanym specjalistą w swojej dziedzinie. Obserwuję rynek marketingu od 2007 roku, ale mam wrażenie, że każdy odgrzewa kotlety poza Tobą. Bardzo dziękuję za udostępnienie nagrań.

  Pozdrawiam
  Jarek.

 2. Superancki materiał. Wszystko jest logiczne i dobrze wyjaśnione.
  Jedynym problemem jest długość tej strony sprzedającej.
  Mnie takie długie strony męczą i nigdy tego nie czytam. Może czytał bym, kiedy podejmę decyzję że kupuję produkt.
  Dostałem już od Ciebie takie ofery i wcale ich nie czytałem bo za długie.
  Kim jest ten pan Jacek Pastuszko? Chciałem o nim więcej się dowiedzieć, ale Norton mnie zablokował. Na jego portalu firmowym jest wirus.

 3. Wykupiłem ostatnio kurs w lynda.com. Zapłaciłem 250 USDza cały rok. Problem jest w tym że oni nie mają takich ekspertów jak ty. Oni uczą podstaw, jak używać komputer, czyli PHP, CSS, Java, Photoshop i takie inne pierdoły.
  Kiedy chcesz być profesjonalistą, potrzebujesz innego rodzaju wiedzy, a tego Linda ci nie da. Dlatego cały czas szukam dobrego kursu.
  Jest wiele ofert, nie wiem co wybrać.

 4. Witam,
  Miałem okazję na żywo posłuchać tego wykładu i muszę przyznać, że było to jedno z ciekawszych szkoleń. Naprawdę dało dużo do myślenia, w szczególności nad tym jak powinniśmy podejść do biznesu i w jaki sposób ustawić wszystkie klocki…

  Teraz przyszedł czas na wdrożenie nowej wiedzy :-)

 5. Na razie jeszcze moja wiedza o marketingu internetowym jest bardzo mała. Dopiero co zaczął działać mój blog w internecie. Ale w przyszłości na pewno wybiorę się na tego typu szkolenie organizowane przez Adriana.
  Pozdrawiam,
  Teresa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*