Brian Tracy “Maksimum Osiągnięć” Opinie

Brian Tracy to jeden ze światowych autorytetów w dziedzinie sukcesu i osobistych osiągnięć. Sam pochodzący z ubogiej rodziny, od lat szukał odpowiedzi na pytanie: “Co sprawia, że jedni ludzie osiągają sukces, a inni nie?” Po wielu latach pracy Tracy opracował własny “system sukcesu”.
brrian tracy
Dziś ze swoimi seminariami co roku dociera do ponad 100 000 osób. W “Maksimum Osiągnięć” Tracy prezentuje swój, oparty na 25 latach badań i praktyki, potężny i sprawdzony system, który natychmiast możesz zastosować i uzyskać lepsze wyniki w każdej dziedzinie swojego życia.

Brian Tracy “Maksimum Osiągnięć” Opinie

Poznasz pomysły, koncepcje i metody, stosowane przez ludzi, osiągających sukcesy na najróżniejszych polach. Dowiesz się, jak odblokować swój indywidualny potencjał. Od razu staniesz się bardziej skuteczny, przekonujący i mocno skoncentrowany na wszystkim co robisz. Wielu z ponad miliona uczestników seminarium, na którym oparta jest książka, znacząco zwiększyło swoje zyski i poprawiło jakość swojego życia w każdym aspekcie.

Plan na sukces, krok po kroku zaprezentowany na stronach tej książki, zawiera sprawdzone zasady, oparte na psychologii, religii, filozofii, ekonomii, polityce, historii i metafizyce. Te idee łączą się ze sobą w jasnych krokach, które poprowadzą cię do sukcesu, jakiego nawet sobie nie wyobrażałeś – mogą podnieść twoją pewność siebie, poprawić twoją efektywność i dać ci kontrolę nad każdym aspektem twojego życia zawodowego i osobistego.

“Maksimum Osiągnięć” to wręcz “instrukcja obsługi”, i chociaż na pierwszy rzut oka niektóre z pomysłów mogą wydać ci się oczywiste, to po przeczytaniu na pewno skłonią cię do myślenia i działania. Najważniejszy punkt filozofii Tracy’ego to umiejętność ustalania celów, Ale oprócz tego znajdziesz tu bogactwo materiału, który odpowiada na fundamentalne pytanie: “Co sprawia, że niektórzy ludzie osiągają sukces?”

Jedna z odpowiedzi to ta, że dużo czytają. Tacy guru jak Denis Waitley, Tom Hopkins, Anthony Robbins i Tracy zawsze podkreślają, jak książki otworzyły im oczy na nowe możliwości. Im więcej czytasz o życiu ludzi sukcesu, tym wyżej sam sobie stawiasz poprzeczkę.

O Adrian Kołodziej

Adrian Kołodziej jest najwyżej opłacanym konsultantem biznesowym typu direct response w Polsce. Pomaga małym firmom uzyskać maksymalny profit z reklam i kampanii internetowych. Dołącz do mnie w Google+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*