InfoMarketing od A do Z

Ostatnio prezentowałem moje gotowe PLANY i STRATEGIE budowania infobiznesu. Pokazałem wszystkie przepisy jakich używam, aby, rok w rok, sprzedawać coraz więcej produktów informacyjnych i przyciągać tłumy klientów. Klienci, którzy próbowali już „Ostatecznego Planu Wolności” byli zachwyceni. Niektórzy twierdzą, że ten program wymaga ciągłego studiowania, więc nie ma możliwości, aby zbierał się na nim kurz. Niestety, program nie jest już do nabycia i w całości został wyprzedany.

To zła wiadomość.

Dobra wiadomość jest taka, że wraz z programem oferowałem mój podręcznik INFOMARKETING OD A DO Z zawierający 155 stron gotowych instrukcji. Jeden z moich bardzo dobrych klientów (Rafał Graczyk) miał okazję zapoznać się z nim przed premierą i napisał mi tak: „Już przejrzałem większość i muszę stwierdzić, że jest to jeden, zaraz obok Magnata Marketingu, z najlepszych Twoich produktów”. Pomimo tego, że to tylko BONUS do całego programu, to jest świetny.

I teraz okazja dla Ciebie. Zamówiłem 10 sztuk bonusu dla siebie, ale po wiadomości Rafała poczułem, że ten bonus może być osobnym produktem i jeśli jesteś nim zainteresowany możesz nabyć go za 399 299zł. Jeśli zdążysz i podejmiesz decyzję szybko.


Oto co jest w środku:

Moduł 1 — Poznasz Filary InfoMarketingu
Moduł 2 — Dowiesz się jak wpływać na klientów
Moduł 3 — Różne rodzaje stron docelowych i jak z nich strategicznie korzystać
Moduł 4 — Darmowe i płatne sposoby budowania listy adresowej
Moduł 5 — Jak zamieniać listę adresową w klientów
Moduł 6 — Proste metody budowania relacji z listą za pomocą autorespondera
Moduł 7 — Jak napisać świetną ofertę w 20 minut lub krócej, nawet jeśli nie masz talentu do pisania
Moduł 8 — Jak stworzyć świetny produkt do sprzedaży
Moduł 9 — Jak stworzyć kampanię typu product launch i zarobić kilka tysięcy w jeden dzień!

Jak widzisz ten BONUS jest mapą, która pokaże Ci jak robić świetny infobiznes. Klienci, którzy kupili cały program, otrzymają go za darmo w formie bonusu. Jednak wszystkie miejsca są już wyprzedane. Tutaj masz okazję nabyć sam bonus, który poprowadzi Cię za rączkę do sukcesu!

Kliknij tutaj i zabukuj sobie InfoMarketing od A do Z

O Adrian Kołodziej

Adrian Kołodziej jest najwyżej opłacanym konsultantem biznesowym typu direct response w Polsce. Pomaga małym firmom uzyskać maksymalny profit z reklam i kampanii internetowych. Dołącz do mnie w Google+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*