Joe Vitale Hipnotyczny Marketing Opinie

Joe Vitale jest pionierem marketingu internetowego i jednym z najbardziej znanych marketerów w USA oraz certyfikowanym hipnoterapeutą.

Jego “Marketing Hipnotyczny” to zbiór najbardziej skutecznych i użytecznych wskazówek, najpotężniejszych strategii, dotyczących sprzedaży, marketingu i internetu. Jest tu cała gama porad, jak mentalnie i hipnotycznie przygotować się na sukces – czyli sprawa kluczowa w każdym działaniu.
Joe Vitale

Autor prezentuje, jak dowolny komunikat zmienić w potężne narzędzie sprzedażowe. Wyjaśnia w kilku rozdziałach, jak wygenerować tyle darmowej reklamy, żeby stworzyć biznes w ciągu jednego dnia w zasadzie bez ponoszenia żadnych kosztów. Oprócz tego ilustruje wszystkie te lekcje pasjonującymi opowieściami i przykładami z własnego doświadczenia.

Jego rady o czerpaniu zysków z internetu są bezcenne. Sekrety, które ujawnia, naprawdę działają, a on sam jest na to żywym dowodem. Joe przede wszystkim jest praktykiem i wie, o czym mówi. To nie jest książka teoretyczna, ale praktyczna i pragmatyczna, a jej autor doświadczył i sukcesów, i porażek, i wiele go to nauczyło.

Kiedy już zaczniesz czytać tę książkę, nie przerwiesz, dopóki nie skończysz. Znajdziesz w niej dziesiątki pomysłów, które będą miały na ciebie wpływ przez następne lata. To pozycja nie tylko dla biznesmenów czy marketerów, ale dla każdego, kto interesuje się rozwojem osobistym lub poszukuje motywacji do działania.

O Adrian Kołodziej

Adrian Kołodziej jest najwyżej opłacanym konsultantem biznesowym typu direct response w Polsce. Pomaga małym firmom uzyskać maksymalny profit z reklam i kampanii internetowych. Dołącz do mnie w Google+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*