Jak Osiągnąć Sukces w 2015 Roku?

Mija rok 2014. Był wspaniałym rokiem dla mojej firmy. Chciałbym podziękować wszystkim klientom, dzięki którym firma ciągle się rozwija. Dlatego nagrałem krótkie wideo, gdzie wyjaśniam jak sprawić, aby rok 2015 był najlepszym w historii. Odkąd odkryłem powyższą metodę, wszystkie marzenia zamieniam na cele. Każdy kolejny rok jest lepszy. Mam nadzieję, że mój „trik” przyda się również Tobie.

O Adrian Kołodziej

Adrian Kołodziej jest najwyżej opłacanym konsultantem biznesowym typu direct response w Polsce. Pomaga małym firmom uzyskać maksymalny profit z reklam i kampanii internetowych. Dołącz do mnie w Google+

11 myśli nt. „Jak Osiągnąć Sukces w 2015 Roku?

 1. Adrianie,
  dzięki za rady. Ja już kiedyś próbowałam realizować cele miesięczne i tygodniowe. Powiem Ci, że z ich realizacją było naprawdę różnie… A co doradzisz, jeśli cele dniowe czy tygodniowe nie wypalą? Wtedy cały plan bierze w łeb.
  Adrianie, dzięki bardzo za ten rok razem z Tobą, za Twoje porady, materiały i mam nadzieję na więcej i na kolejny wspaniały rok i na kolejne Twoje liczne video i raporty.
  pozdrawiam
  Ania

 2. Dzięki Adrianie za życzenia i cenne rady. Oczywiście lepiej realizować własne cele niż cele innych ludzi, dlatego warto poświęcić chwilkę czasu na zaplanowanie roku. Życzę Tobie oraz wszystkim Twoim czytelnikom spełnienia zaplanowanych celów na 2015 rok oraz samych sukcesów w biznesie.

 3. Adrianie, ale jak Ty robisz dokładnie to spisanie celów na 12 mies, 4 tygodnie, 7 dni? Czy możesz napisać lub nagrać wideo?
  A jak Adrianie rozwiązujesz kwestię:
  Masz cel i na chwilę obecną mniej więcej wydaje Ci się jak możesz ten cel osiągnąć, jednak potem w życiu otrzymujesz feedback na bieżąco i te kroki (np. na marzec, czerwiec) już nie są właściwe/optymalne i trzeba je zmodyfikować.

  Pozdrawiam
  Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*