Rabbi Daniel Lapin „Bogać Się” Opinie

Z tej książki dowiesz się wiele o znanej zasadzie Rabina Daniela Lapina, która mówi, że im bardziej okoliczności się zmieniają, tym bardziej powinniśmy polegać na rzeczach stałych, sprawdzonych i niezmiennych.

Bogać Się Rabbi Daniel
Nie istnieje lepsze źródło praktycznej i duchowej mądrości w dziedzinie finansów, niż sprawdzona przez wieki mądrość religii i kultury żydowskiej. Wiedza ta staje się wyjątkowo aktualna w niepewnych czasach gospodarczych wzlotów i upadków.

Rabbi Daniel Lapin „Bogać Się” Opinie

W “Bogać się!” Rabin Daniel Lapin proponuje praktyczne podejście do budowania bogactwa w oparciu o ustalone zasady starych żydowskich mądrości. Autor ujawnia ogromne pokłady inspirujących i praktycznych porad, które zwiększą twój potencjał zdobywania bogactwa bez względu na twoje pochodzenie czy wyznanie.

Książka szczegółowo przedstawia dziesięć najważniejszych zasad, które nigdy się nie zmieniają, “dziesięć przykazań” zarabiania pieniędzy oraz prezentuje ekonomiczne i filozoficzne spojrzenie na biznes, które od stuleci stanowi nieodłączną część żydowskiej kultury. Łącząc współczesne przykłady biznesowe z mądrością Tory, Talmudu, a nawet Kabały, Rabin Daniel Lapin wyjaśnia istotę każdego z przykazań i pokazuje, jak użyć tej wiedzy dla odniesienia finansowego sukcesu.

Rabin Daniel Lapin pomoże ci zrozumieć jak uniknąć pułapki “pensja – niewolnictwo”’, jak stać się prawdziwym przywódcą, jak zmieniać się w zależności od czasów, a przede wszystkim tego: każdy, łącznie z tobą, jest w jakimś biznesie, chyba że akurat jesteś profesorem akademickim albo sędzią Sądu Najwyższego.

Każdą z zasad Rabina Lapina od razu możesz wprowadzić w życie i tym samym stanąć na początku ścieżki, prowadzącej do twojego finansowego powodzenia.

O Adrian Kołodziej

Adrian Kołodziej jest najwyżej opłacanym konsultantem biznesowym typu direct response w Polsce. Pomaga małym firmom uzyskać maksymalny profit z reklam i kampanii internetowych. Dołącz do mnie w Google+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*