Jak zamienić wizyty na stronie w płacących klientów?

Lejk sprzedażowy

Fachowcy i specjaliście od marketingu są zgodni. Klient nie kupuje z 2 powodów. Nie potrzebuje produktu lub nie ufa sprzedawcy. Zatem jak przyciągnąć, zdobyć i przekonać więcej klientów do zakupu? Po pierwsze… 1. Nie sprzedawaj. Brzmi niewiarygodnie co? Cóż, wydałem Czytaj dalej Jak zamienić wizyty na stronie w płacących klientów?

Jak skutecznie promować się na facebooku?

Jak skutecznie promować się na facebooku

Chcesz skutecznie promować się na facebooku? Tworzyć kampanie przynoszące maksymalny zwrot z inwestycji? Świetnie! Swego czasu byłem w tym samym punkcie co Ty, a teraz regularnie uzyskuje zwrot z inwestycji. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy zależy Ci na lepszych Czytaj dalej Jak skutecznie promować się na facebooku?

Jak Skutecznie Reklamować się Na Facebooku?

jak reklamować się na facebooku

Zaraz pokażę Ci jak skutecznie reklamować się na facebooku. Zobaczysz kilka „sekretów”, dzięki którym reklama jest znacznie tańsza. Nauczysz się wybierać odpowiednią grupę docelową, aby zmniejszyć swoje koszty. Jak skutecznie reklamować się na facebooku? Pytanie zasadnicze: ile lat mają twoi Czytaj dalej Jak Skutecznie Reklamować się Na Facebooku?

Marketing nastawiony na popularność czy budowanie marki?

Popularność czy budowanie marki? To dosyć ciekawe marketingowe pytanie prawda? Choć dla mnie odpowiedź jest jasna i dziś już wiem co bym wybrał. Popularność nie zawsze ma wiele wspólnego z budowaniem marki. Możesz być popularnym nie zawsze szczycąc się dobrym Czytaj dalej Marketing nastawiony na popularność czy budowanie marki?

Jak Napisać Reklamę? Mój Sposób Na 35% CTR

Zastanawiasz się jak napisać reklamę? Chciałbyś, aby napisana reklama miała wysoki wskaźnik klikalności (CTR)? Oto mój krótki poradnik. Jak napisać reklamę: ZASADA 1 Twoja reklama musi mieć wysoki CTR. Co oznacza, że jak najwięcej osób musi w nią klikać. Dlaczego? Czytaj dalej Jak Napisać Reklamę? Mój Sposób Na 35% CTR