Jak W 12 Miesięcy Zrobić Tyle Co Przez 12 Lat?

Sprzedaż

Jakiś czas temu zauważyłem ciekawy fenomen. Każdy zdyscyplinowany przedsiębiorca ma 3-4 okazje w życiu, aby zarobić mnóstwo pieniędzy. Czasami w ciągu 12 miesięcy zarobisz więcej niż w ciągu 12 lat. Idealnym przykładem jestem ja. W 12 miesięcy moja firma uzyskała Czytaj dalej Jak W 12 Miesięcy Zrobić Tyle Co Przez 12 Lat?

Jak Zwiększyć Marże i Ceny?

Zastanawiasz się jak zwiększyć marże i podnieść ceny? W tym artykule pokażę Ci jak przestać konkurować ceną i zwiększyć zyski firmy. Osobiści uważam, że niska marża jest problemem wielu firm. Problem jest szczególnie widoczny w sprzedaży detalicznej. Oto jak zwiększyć Czytaj dalej Jak Zwiększyć Marże i Ceny?

Jaka powinna być cena Twojego produktu?

Cena to niezwykle istotny czynnik biznesowy, nie tylko dla Ciebie jako osoby prowadzącej biznes internetowy, ale również dla Twojego klienta. Jak zatem powinieneś prowadzić swoją politykę cenową? Co na tym uzyskasz, a jakie korzyści może z tego czerpać klient? W Czytaj dalej Jaka powinna być cena Twojego produktu?

3 Strategie Rozwoju Firmy

Wyobraź sobie taki scenariusz: dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku zyski twojej firmy rosną. Masz coraz więcej klientów, coraz większy obrót, a twój biznes ma tytanową stabilność. Nie możliwe? Możliwe jeśli zaplanowałeś strategie rozwoju własnej firmy. Bez Czytaj dalej 3 Strategie Rozwoju Firmy